دانلود بازی اندروید سراشپز جهانی World Chef 2.6.1

|بازی اندروید سرگرم کننده اشپزی World Chef|

بازی با حجم کم + به همراه نسخه مود شده

این بازی آنلاین انجام می شود

بازی هایی که در آن آشپزی انجام می شود به نوعی رستوران داری انجام میگیرد، به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین انواع بازی ها می باشد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. این بار در رازاوه برایتان یکی از بازی های سرگرم کننده با همین موضوع تحت عنوان World Chef را اماده کرده ایم که می توان از آن به عنوان یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده بازی های اندروید نام برد. این بازی کم حجم اندروید می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند.

در این بازی اندروید سرگرم کننده در اصل شما مدیریت یک رستوران را به عهده دارید که در آن مشتری ها به رستوران شما وارد شده و شما باید به آنها رسیدگی کنید. در بازی اندروید World Chef می بایست ببینید مشتری ها چه خوردنی می خواهند و ان خوراکی را برای آنها اماده کنید. موردی که در این بازی اندروید حائز اهمیت است زمان است و شما باید در کوتاه ترین زمان ممکن غذا را برای مشتری ها اماده کنید تا از سفارش خود راضی باشند و با عصبانیت از رستوران شما خارج نشوند. به مرور که مشتری های ببیشتری به رستوران شما امده و پول بیشتری به دست بیاورید می توانید امکانات بیشتری به رستوران خود اضافه کرده و آیتم های بیشتری را به آن اضافه کنید. شما می توانید رستورانتان را به سلیقه شخصی خود سفارشی سازی کنید. برای استفاده از وسایل برای تهیه مواد غذایی هم می توانید مواد مورد نیازتان را تامین کنید. این بازی به صورت آنلاین انجام می شود که امکان رقابت و مقایسه با سایر بازیکنانی که در آن هستند، وجود دارد.

بازی World Chef با وجود آن که حجم کمی دارد، اما دارای گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای است که می تواند ساعت های متمادی شما را سرگرم نماید. این بازی را در ادامه می توانید با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت کنید.

یک دیدگاه دربارهٔ «دانلود بازی اندروید سراشپز جهانی World Chef 2.6.1»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *