دانلود بازی اندروید مزرعه داری Farm Town: Happy farming Day v3.31

بازی های سبک مزرعه داری به عنوان یکی از سرگرم کننده و پرطرفدارترین بازی های اندرویدی به حساب امده و افراد زیادی نسبت به این بازی ها علاقه نشان می دهند. این بار یکی از همین بازی ها تحت عنوان Farm Town: Happy farming Day را برایتان اماده کرده ایم.

در Farm Town: Happy farming Day شما مدیریت یک مزرعه بزرگ را به عهده خواهید داشت و میبایست با پرورش گیاهان مختلف مزرعه خود را سرسبز و حال خیز کنید. در کنار گیاهان و درختان شما باید به مراقب و نگهداری از حیوان های اهلی مانند گوسفند، گاو، مرغ و … نیز پرداخته تا بتوانید از محصولاتی که حیوانات در اختیار شما قرار می دهند استفاده کرده و با فروش آنها نسبت به پر رونق تر کردن مزرعه تان استفاده نمایید. حیوانات محصولاتی مانند شیر، پشم، تخم مرغ و … را در اختیارتان قرار می دهند که می توانید انها را به شهر برده و بفروشید و با پولی که به دست می آورید به خرید های مختلف برای مزرعه تان بپردازید تا مزرعه تان را هرچه بیشتر آباد کنید.

این بازی اندروید که در سبک مزرعه داری طراحی و عرضه شده است دارای حجم نسبتا کمی است اما گیم پلی بسیار جالب و سرگرم کننده ای دارد که می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم کند. در ادامه می توانید این بازی را به همراه نسخه مود شده از سایت رازاوه دریافت کنید.

یک دیدگاه دربارهٔ «دانلود بازی اندروید مزرعه داری Farm Town: Happy farming Day v3.31»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *