پوسترهای فیلم بیوه سیاه Black Widow منتشر شد

یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال 2020 فیلم بیوه سیاه یا Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون می باشد که توسط مارول روانه بازار می شود. بلک ویدئو به عنوان یکی از مورد انتظارترین فیلم های امسال می باشد که به تازگی پوسترهای این فیلم منتشر شده اند.

اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا، با دشمن مرموزی به نام Taskmaster (تسک‌ مستر) مواجه می‌شود، احتمالاً هویت تسک مستر یکی از غافلگیری‌های فیلم خواهد بود. تیلیغات فیلم، به ما اثری اکشن و تماشایی را نشان می‌دهد. همچنین متوجه می‌شویم که برخلاف انتظارات، قبل از «اونجرز»، شخصیت ناتاشا یک خانواده دیگر داشته که در این فیلم مشخص می‌شود چه اتفاقی برای آنان افتاده است.

داستان فیلم بین «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» جریان دارد و مخاطبان را با گذشته ناتاشا رومانوف ملقب به «بیوه سیاه» آشنا می‌کند. شایعاتی مبنی بر حضور کوتاه رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک وجود دارد، ولی همان‌طور که گفته شد موضوع در حد شایعه است و نمی‌توان آن را تایید کرد.

فیلم Black Widow در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران خواهد شد. کیت شورتلند کارگردانی این اثر سینمایی را برعهده دارد. اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف / بیوه سیاه، فلورنس پیو در نقش یلنا بلوا، ریچل وایس در نقش ملینا وستوکوف، دیوید هاربر در نقش رد گاردین (نگهبان سرخ) و ویلیام هرت در نقش ژنرال تادئوس راس حضور دارند.

منبع: ipiramid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *