پیام های ناپدید شونده در اینستاگرام

برنامه ها، به خصوص شبکه های اجتماعی هر روز در حال اپدیت شدن و همچنین دریافت امکانات جدیدی هستند. اینستاگرام نیز از این موضوع فارغ نبوده و همیشه در حال دریافت امکانات و اپدیت های جدیدی می باشد تا به روز شود و نیازهای کاربران را پوشش دهد. این بار سازندگان این شبکه اجتماعی قصد دارند تا یکی از قابلیت های جالب و پر طرفدار برنامه اسنپ چت را در این شبکه، پیاده سازی کنند و آن هم ارسال پیام هایی است که بعد از خوانده شدن حذف شوند.

جین وانگ، خبرنگار فعال حوزه اپلیکیشن‌ها که به فاش کردن قابلیت‌های در حال توسعه اینستاگرام شهرت دارد، این موضوع را با بررسی کدهای آخرین نسخه اپلیکیشن کشف کرده که با بررسی‌های وبسایت تک کرانچ مشخص شده که توسعه چنین قابلیتی حقیقت دارد. در همین راستا یکی از مقامات مسئول فیسبوک نیز طی مصاحبه‌ای با تک کرانچ در دست توسعه‌ بودن پیام‌های ناپدید شونده اینستاگرام را تأیید کرده است.

این نخستین باری نیست که اینستاگرام برای آزمایش پیام‌های ناپدید شونده اقدام می‌کند. گردانندگان این شبکه‌ اجتماعی در سال 2018 قابلیت ویژه‌ای منتشر کردند که به شما اجازه می‌داد روی عکس و ویدیوهایی که در دایرکت می‌فرستادید، تسلط کاملی داشته باشید. به این صورت که شخص دریافت کننده فقط یک بار قادر به تماشای فایل باشد، امکان تماشای مجدد به مدت محدود برایش فراهم شده یا همیشه بتواند این کار را انجام بدهد.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *